Sponsorzy

Organizacja turnieju "China Town" nie udałaby się bez wsparcia sponsorów. Dzięki nim możemy zapewnić nagrody pieniężne oraz rzeczowe dla uczestników turnieju. Dziękujemy sponsorom za zaufanie oraz wspieranie goistycznej społeczności.


Sponsorzy strategiczni

GoDan

GoDan

Firma GoDan jest liderem na rynku polskim i europejskim w produkcji, dystrybucji i sprzedaży artykułów imprezowych i urodzinowych. Głównym asortymentem firmy są balony, stroje karnawałowe, dekoracje party (serpentyny, banery, konfetti) i inne artykuły niezbędne w urządzeniu przyjęcia (talerzyki, kubeczki, serwetki itp.).

GoDan od ponad 30 lat zaopatruje klientów hurtowych i detalicznych w artykuły na każde święto i okazję. Od wielu lat produkty firmy są dostępne także w sklepie internetowym godanparty.pl.

Firma została założona i jest ciągle jest prowadzona przez Janusza Kraszka, dwunastokrotnego mistrza Polski w grze Go i dwukrotnego mistrza Polski Par. Twórcę programu komputerowego grającego w Go „Star of Poland”, który kilkakrotnie wygrywał w komputerowych mistrzostwach Europy oraz zajął 2. miejsce w mistrzostwach świata w 1993 roku. Autora książki „Świat Go”. Wywiad z nim można obejrzeć na stronie Bemowskie Centrum Kultury.

Ryszard Szopa

Naszym drugim sponsorem jest osoba prywatna - Ryszard Szopa. Niedoszły filozof, na codzień zawodowo szef polskiego biura spółki Affirm, mąż oraz ojciec, pasjonat Go. Z Samurajami związał się w Warszawie podczas spotkań Samurajów w CRUXie, gdzie szlifuje swoje umiejętności.

GoDan

Pol-Chin Consulting

Polsko-Chińskie Towarzystwo Gospodarczo-Kulturalne powstało w 2005 roku. W działalności Towarzystwa biorą udział zarówno Polacy, jak i Chińczycy. Naszym głównym celem jest poszerzanie kontaktów oraz rozwijanie współpracy m.in. gospodarczej, kulturowej, sportowo-turystycznej pomiędzy Polską a Chinami. Pomagamy chińskim oraz polskim firmom, organizacjom i instytucjom we wzajemnym nawiązywaniu kontaktów, organizujemy spotkania, wspieramy inicjatywy dążące do wzajemnego poznania języka, kultury, historii, społeczeństwa polskiego i chińskiego.


Sponsorzy

AI Sensei

AI Sensei

Internet Go School

Internet Go School